Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
V pořádku
Další informace

Letní Areál Svojšice u Pardubic

Letní Areál Svojšice u Pardubic
adresa: Svojšice

Návštěvníci nového festivalu se mohou těšit na pořádnej rockovej nářez s ohnivou atmosférou, který vzplane dne 25.6.2016 v letním areálu Svojšice u Pardubic.

Poslední sobotu před letními prázdninami se v přírodním amfiteátru vzdáleném 15km od Pardubic odehraje první ročník nově vzniklého rockového festivalu s názvem Plameny. Fanoušky čeká vystoupení kapel, které se již mnoho let řadí k české rockové špičce - Škwor a Arakain, stále populárnějších Dymytry, punkrockových Pipes and Pints, trush metal hrajících Krucipüsk, famózních De Bill Heads a pardubické bandičky Promile. Sám název rockfestu napovídá, jaká vizuální dramaturgie bude festival provázet. K ohnivé atmosféře budete mít opravdu hodně blízko! Čekají na vás stylové dekorace, pyro efekty a doprovodný fireshow program.

Začátek akce je v 15:00 hodin, vstup do areálu bude umožněn o hodinu dříve. Připraven bude dostatek parkovacích míst s možností postavení stanu.Z Pardubic bude vypravena kyvadlová doprava.

Ceny vstupenek vč. poplatků a DPH:

Do 31.12.2015 – 399 Kč

Do 31.3.2016 – 439 Kč

Do 25.6.2016 – 469 Kč

Na místě – 499 Kč

VÍCE INFO NA www.plamenyrockfest.cz a na Facebooku