Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
V pořádku
Další informace

BOBY CENTRUM

BOBY CENTRUM
adresa: Brno

Jeden z posledních žijících jazzových mohykánů, dvaaosmdesátiletý saxofonista Wayne Shorter míří se svým kvartetem na JazzFestBrno.

Desetinásobný držitel ceny Grammy míří do Brna vůbec poprvé a jistě přiláká jazzové fajnšmekry z celého Česka i zahraničí. Jeho jarní evropské miniturné totiž čítá pouhé čtyři koncerty, když zahraje v Turecku, Švýcarsku, Maďarsku a právě na brněnském JazzFestu. Českému publiku se tak nabízí skutečně exkluzivní příležitost prožít večer se zásadní postavou jazzového žánru. Jeden z nejoceňovanějších světových hudebníků a skladatelů navíc přijede do Brna v kvartetu, v němž jako sidemani hrají prvotřídní instrumentalisté – bubeník Brian Blade, pianista Danilo Pérez a kontrabasista John Patitucci. Shorter už mnoho let dokazuje, že právě v kontextu kvarteta je nejsilnější a nejhravější. Jazzovými publicisty je slavný saxofonista označován jako mistr hudební zkratky a největší žijící jazzový skladatel.

Slevy:
•20 % pro držitele studentského průkazu ISIC, dětí do 15 let, seniory nad 65 let a držitele průkazu ZTP/P
•zdarma děti do 6 let bez nároku na vlastní sedadlo
•30 % pro studenty vysokých škol s hudebním zaměřením (JAMU, FF MU Hudební věda, DAMU, PdF MU Hudební obory), studenty středních uměleckých škol (konzervatoře, Gymnázium Pavla Křížkovského)

Info pro ZTP/P:
•osoby ZTP/P dle platného ceníku, doprovod jedné osoby zdarma na přístavek
•pro vozíčkáře místa vyhrazena, bezbariérový přístup zajištěn
•rezervace vstupenek ZTP/P: vstupenky@jazzfestbrno.cz

Vstupenky můžete zakoupit též on-line, zaplatit na Internetu a ihned vytisknout v pohodlí svého domova - HOMEtickets!!