Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
V pořádku
Další informace

PVA EXPO PRAHA

adresa: Beranových 667, Praha 9 - Letňany

Aerodrome Festival ohlašuje prvního účinkujícího pro příští rok! Tím nebude nikdo menší než jedna z nejpopulárnějších amerických rockových skupin - KoRn.

První dva tisíce vstupenek budou k dostání za 1190 korun, po vyprodání se bude cena zvyšovat. O navýšení budoufanoušci v předstihu informováni na oficiálním festivalovém profilu na facebooku (www.facebook.com/aerodrome.festival).

KORN - Americká skupina Korn, která je mj. považována za průkopníky nu-metalu, se zformovala v roce 1993 v Kalifornii. Do čela světové rockové elity ji uvedlo třetí album Follow The Leader, které se jako první v diskografii této kapely vyhouplo na vrchol prestižní hitparády časopisu Billboard TOP 200. Milióny fanoušků po celém světě si tato formace získala nejen mimořádně energickými koncerty, nesmlouvavým frontmanem Jonathanem Davisem ale i častými experimenty se zvukem. "Korn chtěli vždy hledat jinou cestu, měnit věci, dělat je způsobem, jaký by nikdo nečekal. Chtějí tvořit umění, které je odlišné a nekonformní.“ nechal se kdysi slyšet Jonathan Davis. Při vzniku desátého alba The Path Of Totality se skupina nebála sáhnout ani po největších současných producentech elektronické hudby jako např. Skrillexovi. Do dnešního dne vydali Korn jedenáct studiových nahrávek, které jsou ověnčeny bezpočtem cen. Posledním zářezem v jejich diskografii je album Paradigm Shift vydané v roce 2013, na kterém s Korn po bezmála deseti letech opět spoupracoval jejich původní kytarista Brian "Head" Welch. Ten také v srpnu letošního rokupotvrdil, že kapela začíná připravovat nové album: „Před pár týdny jsme začali skládat nový materiál. Máme hrozně moc nápadů, ale v kapele nás je pět a chceme, aby všichni byli s výsledkem spokojeni. A to chce svůj čas. Ale i když jsme zatím na úplném začátku tvůrčího procesu, už teď můžu prohlásit, že nové album bude mnohem tvrdší než naše desky z posledních let.“