Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
V pořádku
Další informace

EDEN ARÉNA

adresa: U Slavie 1540/2a, Praha 10
kraj PRAHA
okres Praha 10

Světové turné sponzorované společnostní Samsung, bude odstartováno 26. února 2016 a v rámci 70 koncertů mj. navštíví New York, Los Angeles, Toronto, Londýn, Amsterdam, Berlín, Milán, Kodaň ale i Prahu, kam se zpěvačka vrátí po pěti letech od své poslední návštěvy. THE WEEKND a BIG SEAN budou speciálními hosty na všech evropských koncertech.

Rihanna se stala ikonou moderní hudby, zábavy i módy. Doposud prodala po celém světě 54 milionů alb a 210 milionů digitálních skladeb, což z ní dělá nejprodávanějšího digitálního umělce všech dob. Během 7 let vydala 7 alb, 13x dosáhla první příčky v singlových hitparádách a získala 8 cen Grammy®. Rihanna je nejsledovanějším umělcem na Vevo / YouTube s více než 7 miliardami zhlédnutí 23 certifikovaných videí Vevo. Je také jeden z největších umělců na Facebooku s více než 81.000.000 přátel. Mimo jiné má na svém kontě šest druhů vůní, dvě kolekce pro Armani, čtyři kolekce River Island a v současné době je mluvčí pro MAC a Viva Glam a novou tváří kampaně „Secret Garden“ pro Dior.

Na představení lze také zakoupit

- VIP balíčky
-Klubová sedadla

INFO ZTP, ZTP/P:
Z důvodů probíhajících stavebních úprav v prostoru pro vozíčkáře, nejsou tyto vstupenky aktuálně k dispozici. Vyčkejte prosím na další pokyny. Prosíme, nekupjte si běžné vstupenky, nebudete na ně vpuštěni na koncert.